MENU

Pigmentacja

co to takiego?

Makijaż permanentny, to zabieg, który powinien sprawiać Ci radość, dlatego umawiając się na zabieg sprawdź najpierw prace danej linergistki, czy Wasze poczucie estetyki jest spójne. Osoby wykonujące zabieg mikropigmentacji muszą być obdarzone zmysłem artystycznym, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. W swoim studiu największy nacisk kładę na to by makijaż był naturalny i nieprzerysowany. Dbam także o Twoje samopoczucie i bezpieczeństwo. Używam certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników QUANTUM.

MIKROPIGMENTACJA BRWI
Naturalny efekt gęstych, pięknych brwi. Każda z nas jest inna, dlatego indywidualnie dobieram kształt oraz kolor makijażu brwi. Posiadam bardzo bogatą paletę barw, a pigmenty których używam nie zmieniają koloru wraz z upływem czasu (jak ich tańsze odpowiedniki), lecz po czasie delikatnie bledną.

BRWI OMBRE – technika najbardziej elastyczna, dzięki której możemy stworzyć efekt od najdelikatniejszego, lekkiego pudru, po bardzo mocne podkreślenie. Idealna dla każdej skóry.

INSTABROWS – technika dla osób wymagających idealnego wyglądu brwi z czystą i wyraźną linią podkreślenia. Mocny efekt.

MIKROPIGMENTACJA UST
Wyjątkowy makijaż permanentny ust w moim studiu polega na dobraniu właściwego pigmentu do koloru naturalnej czerwieni wargowej oraz do Twojego typu urody.

USTA BEZKONTUROWE – technika ta pozwala uzyskać bardzo lekki, delikatny efekt, bez wyraźnego konturu. Idealny dla osób, które pragną skorygować kształt i chcą nadać ustom świeżości.

PEŁNE USTA – technika ta pozwala uzyskać usta pełne koloru, dające naturalny, lecz widoczny efekt.

MIKROPIGMENTACJA POWIEK
Nadaj swojemu spojrzeniu głębi! W trakcie pigmentacji podkreślona zostaje bardzo dokładnie linia rzęs. Uzyskujemy dzięki temu efekt pogrubienia oraz podkreślenia kształtu oka.

KRESKA CIENIOWANA – delikatna rozcieniowana kreska, która daje efekt zagęszczenia rzęs z lekkim i delikatnym efektem uniesienia powieki.

KRESKA W LINII RZĘS – technika ta pozwala stworzyć delikatną stylizacje zagęszczającą linię rzęs

KONSULTACJA
Odpowiedni makijaż permanentny to idealne dopasowanie metody do wymagań klientki jak również prawidłowe dopasowanie go do skóry. Największe znaczenie ma tutaj doświadczenie, duży wybór możliwych technik oraz pigmentów.

Rozmowa tuż przed zabiegiem, wysłuchanie oczekiwań oraz wskazanie możliwości pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie. Zabieg poprzedzony jest rysunkiem oraz doborem koloru. Tylko po Twojej akceptacji przystępuję do dalszych czynności. Stawiam na naturalność efektów. Jesteś w dobrych rękach.

Magda.

ZAMKNIJ