MENU

Pigmentacja

co to takiego?

Makijaż permanentny, to zabieg, który powinien sprawiać Ci radość! Wybierając miejsce, w którym wykonasz taki zabieg, upewnij się czy prace danej linergistki, Wasze poczucie estetyki są spójne. Osoby wykonujące zabieg mikropigmentacji muszą być obdarzone zmysłem artystycznym, wrażliwością na kolor i poczuciem piękna. W swoim studiu największy nacisk kładę na to by makijaż był naturalny i nieprzerysowany. Dbam także o Twoje samopoczucie i bezpieczeństwo. Używam certyfikowanych, najbezpieczniejszych dla skóry barwników.

MIKROPIGMENTACJA BRWI

SATIN BRWS/BRWI OMBRE – to technika dzięki której uzyskamy efekt od najdelikatniejszego cienia, lekkiego pudru, po bardzo mocne podkreślenie. Wszystko zależy od tego jakie mamy oczekiwania po wygojeniu pigmentacji.

INSTABROWS – to technika skierowana do osób, które wymagają idealnego, intensywnego wyglądu brwi.

MIKROPIGMENTACJA UST

USTA BEZKONTUROWE – dzięki tej technice uzyskamy delikatny efekt, bez wyraźnego konturu. Idealna dla osób, które chcą skorygować kształt i nadać ustom świeżości.

PEŁNE USTA – technika ta skierowana jest do osób, które chcą uzyskać usta pełne koloru, dające naturalny, ale bardziej widoczny efekt.

KONSULTACJA
Odpowiedni makijaż permanentny to idealne dopasowanie metody do wymagań klientki jak również prawidłowe dopasowanie go do skóry. Największe znaczenie ma tutaj doświadczenie, duży wybór możliwych technik oraz pigmentów.

Rozmowa tuż przed zabiegiem, wysłuchanie oczekiwań oraz wskazanie możliwości pozwalają na dobór metody idealnej dla Ciebie. Zabieg poprzedzony jest rysunkiem oraz doborem koloru. Tylko po Twojej akceptacji przystępuję do dalszych czynności. Stawiam na naturalność efektów. Jesteś w dobrych rękach.

Magda.

ZAMKNIJ